Komenda Hufca ZHP w Głubczycach

im. KS. BP. Antoniego Adamiuka, Chorągiew Opolska

Get Adobe Flash player

Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Głubczycach wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Harcerstwa Ziemi Głubczyckiej oraz Zespołem Szkół w Pietrowicach organizuje Piknik Zuchowy – "ZUCHOLANDIA 2018".

Piknik odbędzie się 06.06.2018r. (środa) w Zespole Szkół w Pietrowicach. Rozpoczęcie pikniku godz. 10:00. Na uczestników będą czekać wspaniałe atrakcje, gry, zabawy oraz konkursy. Jak co roku na nasze zaproszenie przybędą przedstawiciele służb mundurowych, dzięki czemu można będzie dowiedzieć się więcej na temat ich pracy.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Zainteresowanych na wspólną zabawę i moc niezapomnianych wrażeń do Pietrowic!

Szczegółowy regulamin w załączniku.

Komenda Hufca ZHP w Głubczycach ? 2003

statystyka