Komenda Hufca ZHP w Głubczycach

im. KS. BP. Antoniego Adamiuka, Chorągiew Opolska

W dniu 20.04.2018r. Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Głubczycach wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową w Gołuszowicach serdecznie zaprasza zuchy, harcerzy, młodzież szkolną oraz instruktorów na Rajd Świętego Jerzego. Zbiórka patroli i rozpoczęcie rajdu o godz. 8:45 na parkingu przed Szkołą Podstawową nr 1 w Głubczycach, skąd wspólnie wyruszymy na kolejny już Rajd Świętego Jerzego na trasie: Głubczyce-Gołuszowice.

W razie pytań prosimy o kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefoniczny pod nr tel. 77-485-26-78

Zobacz szczegółowy regulamin rajdu oraz karta zgłoszeniowa.

Komenda Hufca ZHP w Głubczycach

statystyka