Komenda Hufca ZHP w Głubczycach

im. KS. BP. Antoniego Adamiuka, Chorągiew Opolska

Get Adobe Flash player

W dniu 24.01.2018 r. w "Sali pod Aniołem" w Ratuszu w Głubczycach w trakcie trwania Harcerskiej Akcji Zimowe, odbyła się prezentacja budek lęgowych dla ptaków przeprowadzona przez Pana Lucjana Juroszek właściciela sklepu z art. z drewna "Wiórek".  Prezentacja odbyła się w celu uświadomienia dzieciom i młodzieży w jaki sposób pomóc ptactwu i zwierzynie przetrwać zimę. Podczas prezentacji zostały omówione takie kwestie jak: czym dokarmiać zwierzęta, gdzie można to robić, oraz metody ich dokarmiania. Była to bardzo pouczająca lekcja dla wszystkich uczestników Akcji Zimowej oraz świetna zabawa, ponieważ każdy uczestnik miał również możliwość przyłączenia się do zbudowania własnej budki lęgowej dla ptaków. Na koniec spotkania Pan Lucjan Juroszek został nagrodzony oklaskami, za prezentację przeprowadzoną w tak rzetelny a zarazem przyjemny dla dzieci sposób. Z tego miejska Komenda Hufca ZHP składa wyrazy podziękowania firmie "Wiórek".


Dh. Joanna Herbut

Komenda Hufca ZHP w Głubczycach ? 2003

statystyka