Komenda Hufca ZHP w Głubczycach

im. KS. BP. Antoniego Adamiuka, Chorągiew Opolska

Get Adobe Flash player

Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Głubczycach jest organizatorem AKCJI ZIMA 2018, która odbędzie się w dniach 15.01.-26.01.2018r. w godz. od 1000-1430 na bazie Szkoły Podstawowej nr 2 w Głubczycach i „Sali pod Aniołem” w Ratuszu Miejskim.

Uczestnikom Akcji Zimowej zapewniamy drugie śniadanie, opiekę instruktorską. W Szkole Podstawowej nr 2 odbywać się będą zawody sportowe (mini piłka nożna, siatkówka, koszykówka, mini hokej), wejścia na basen. W „Sali pod Aniołem” odbędą się gry, zabawy, projekcje bajek, mini festiwal, turniej tenisa stołowego, konkursy, spotkania oraz organizowane będą rajdy, biwaki, gry terenowe i wycieczki krajoznawcze po województwie opolskim. Ponadto organizujemy wyjazdy na lodowisko do Pszowa połączone ze zwiedzaniem miasta.

Oprócz programu ramowego mamy również propozycję ciekawych gier i zabaw związanych ze sportami zimowymi – które są zawarte w naszym Indeksie Sprawności Fizycznej, a realizowane będą podczas trwania ferii zimowych w zależności od warunków atmosferycznych.

Wszelkich informacji udziela Sztab Akcji  Zimowej z siedzibą w Głubczycach, ul. Kościuszki 24,

tel. 77 485 25 78 lub 603 536 913.

Komenda Hufca ZHP w Głubczycach ? 2003

statystyka