Komenda Hufca ZHP w Głubczycach

im. KS. BP. Antoniego Adamiuka, Chorągiew Opolska

Get Adobe Flash player

W dniach 8-9.12.2017r. na bazie Zespołu Szkół w Lisięcicach odbyły się Hufcowe Mikołajki. Uczestnikami biwaku były zuchy, harcerze, harcerze starsi wędrownicy i instruktorzy z Komendy Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Głubczycach. Łącznie w imprezie wzięło udział 130 osób wraz z kadrą. W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja młodzież harcerska w wyśmienitych humorach brała udział w licznych zabawach i grach. Późnym wieczorem harcerzy odwiedził wyczekiwany gość z workiem pełnym prezentów. Jak się okazało, każdy uczestnik biwaku w tym roku był grzeczny i otrzymał słodki upominek. Młodzież bawiła się do późnych godzin wieczornych w rodzinnej harcerskiej atmosferze. W czasie biwaku był czas również na wspólne śpiewanie, pląsy i gry sportowe.

Komenda Hufca ZHP w Głubczycach ? 2003

statystyka