Komenda Hufca ZHP w Głubczycach

im. KS. BP. Antoniego Adamiuka, Chorągiew Opolska

Get Adobe Flash player

Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Głubczycach wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Harcerstwa w Głubczycach oraz Zespołem Szkół w Pietrowicach organizuje Piknik Zuchowy - "ZUCHOLANDIA 2017".

Piknik odbędzie się 07.06.2017r. (środa) i rozpocznie o godz.:10:00  w Zespole Szkół w Pietrowicach. Na uczestników będą czekać wspaniałe atrakcje, gry, zabawy oraz konkursy. Jak co roku na nasze zaproszenie przybędą przedstawiciele służb mundurowych, dzięki czemu dzieci dowiedzą się więcej na temat ich pracy, ponadto zobaczą sprzęty i umundurowanie poszczególnych jednostek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wspólną zabawę i moc niezapomnianych wrażeń do Pietrowic!

Pobierz szczegółowy regulamin.

Komenda Hufca ZHP w Głubczycach ? 2003

statystyka