W dniu 25.04.2017r. Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Głubczycach wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową w Gołuszowicach serdecznie zaprasza zuchy, harcerzy młodzież szkolną oraz instruktorów na Rajd Świętego Jerzego. Zbiórka patroli i rozpoczęcie rajdu o godz. 8:45 na parkingu przed Szkołą Podstawową nr 1 w Głubczycach, skąd wspólnie wyruszymy na kolejny już Rajd Św. Jerzego na trasie: Głubczyce-Gołuszowice.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefoniczny pod nr 77 485 26 78.

Pobierz regulamin rajdu oraz kartę zgłoszeniową.