W dniu 25.04.2017r. Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Głubczycach wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową w Gołuszowicach serdecznie zaprasza zuchy, harcerzy młodzież szkolną oraz instruktorów na Rajd Świętego Jerzego. Zbiórka patroli i rozpoczęcie rajdu o godz. 8:45 na parkingu przed Szkołą Podstawową nr 1 w Głubczycach, skąd wspólnie wyruszymy na kolejny już Rajd Św. Jerzego na trasie: Głubczyce-Gołuszowice.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz telefoniczny pod nr 77 485 26 78.

Pobierz regulamin rajdu oraz kartę zgłoszeniową.